Skip to main content

Klausimas:

 

Laba diena,

įrenginėjom naują butą, visus interjero sprendimus kūrėme patys – aš ir vyras. Viskas padaryta – yra baldai, užuolaidos, bet galutinis rezultatas manęs netenkina 🙁 Nervina užuolaidų stilius, viskas kažkaip nuobodu, trūksta spalvų, dar neturim šviestuvų, nes dabar jau nebepasitikiu savo „dizainerės gabumais“ ir bijau juos pirkti, kad ir vėl netektų nusivilti. Būtų smagu, jei atsirastų kompetentingas žmogus ir patartų kaip viską skoningai užbaigti, gal ką neskausmingai be didelių išlaidų pakeisti.

Reda

Klausimo-foto_a
Klausimo-foto1_a
atsakymas-koliazas_a

Atsakymas:

Laba diena,

Didžiausias blogis šioje erdvėje yra tas odinis minkštas komplektas. Jis toje šviesioje erdvėje nedera nei forma, nei spalva, nei stiliumi. Labai užgožia visus kitus elementus. Visų pirma, visame interjere keisčiau jį. Manau net ir pagalvėlės nepagelbės 🙂
Kampas galėtų būti žalsvai melsvos spalvos, kurios pas jus yra kitose erdvėse. Arba galite rinktis smėlio ar pilkšvos spalvos sofą, o pagalvėles, pufą ir paveikslą melsvai žalsvų atspalvių. Be to rudas minkštas komplektas, rudas staliukas ir rudas tv baldas sudaro tokį didelę tamsią dėmę svetainėje.
Pakeitus minkštą kampą situacija tikrai pagerės. Už sofos nugarėlės galite pagalvoti apie komodą. Tarpe tarp virtuvės ir svetainės lango tikrai gali būti paveikslas. Jis gerai bus matomas tik įėjus į butą. Jei derinti prie pagalvėlių, galėtų paveikslas būti melsvai žalias.

Svetaines šviestuvai.

Virš stalo gali būti šviestuvas su atskiromis, lengvai krentančiomis ovaliomis dalimis. Jis tikrai įspūdingai atrodo, tiktų prie jūsų užuolaidų gėlyčių. Svetainėje kažkas labiau šviesaus, prie lubų. Kad būtų aiškiau, padėliojome koliažą.
Gražios dienos,

Gintarė